Tavoline dhome

Shitet nga: Xhemile 07 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline dhome prej druri. Ngjyra kafe dhe bardhe. E perdorur me pak se nje vit. E ruajtur. (shih fotot)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim