Tavoline dite..Komod per tv moderne

Shitet nga: Arben 21 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Dim. Gjat..110cm x 60 cm x 37.5
Komoda dim.160cm x 37cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim