Tavoline dite

Shitet nga: Shqipe 05 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e dites. Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim