Tavoline druri me 6 karrika dhe komode per tv!

Shitet nga: Besnik 14 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 karrika si dhe komoden e televizorit. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim