Tavoline e bukes 6 karriga

Shitet nga: Guxim 08 Mar 02:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline prodhuar ne gjermani, i ka 6 karriga.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim