Tavoline e bukes

Shitet nga: ardian 24 Nën 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e bukes me 4 karriga ne gjendje the mire.Eshte e perdorur vetem 5muaj dhe eshte e blere ne jysk.Qmimi 100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim