Tavoline e bukes

Shitet nga: Vjollca 03 Dhj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e bukes. Per informata kontaktoni ne numrin 044520153.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim