Tavoline e dhomes se dites

Shitet nga: Melita 31 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tsvolinen e dhomes se dites ne gjendje shume te mire. Tavolina ka konstrukt alumini dhe xham temper qe e bejne ate shume te forte. Ajo ka keto dimensione;
gjatesi 120 cm
gjersi 70 cm
dhe e larte 45 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim