Tavoline e punes

Shitet nga: Mendim 14 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e punes me fioka dhe rafte per libra apo materiale te ndryshme. Ka shume hapesire dhe eshte shume e pershtateshme per pune. Dimenzionet: gjatesia 60 cm, gjeresia 150 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim