Tavoline e sallonit

Shitet nga: Isuf 24 Jan 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e sallonit. Shume pak e perdorur dhe ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim