Tavoline e sallonit

Shitet nga: Guxim 08 Mar 02:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline e sallonit nga gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim