Tavoline e ushqimit

Shitet nga: Lumi 02 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline e drurit 90x140 me mundesi te zgjatjes. Tavolina ofrohet falas dhe duhet te terhiqet me se largu deri me 3 mars ora 18:00. Tavolin gjendet ne banesat e bardha (bregu i diellit 2)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim