Tavoline e xhamit - Doimo

Shitet nga: Tavolina 17 Jan 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina per dhome te pritjes Doimo e kualitetit te larte (xham i kalitur -tempered glass). Tavolina eshte blere ne QMI - Doimo-290 euro. Shitet per vetem 150 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim