Tavoline kopshti me 6/ulese

Shitet nga: Megzon Dragusha 14 Maj 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline eshte shume pak e perdorur, gjithashtu edhe uleset. (mbulesat e uleseve vijne gratis) .
Arsyeja e shitjes eshte, sepse nuk kemi vende per vendosje ne tarase.
Munde te thirrini ne kete numer telefoni:
Tel: 044/644-514
Pronar: Ragip Maliqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim