Tavoline me 4-karika

Shitet nga: valon 12 Shk 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHiten tavolina per buke si dhe 4-karikat eshte e re .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim