Tavoline me 6 karrige

Shitet nga: Linda 31 Mar 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrige, shume pak te perdorura. Eshte blere ne Lesna,dhe materiali eshte dru!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim