Tavoline me 6 karrige

Shitet nga: Drini 11 Sht 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 karrige me keto diemnsione 150cm x 88cm. Tavolina ka mundesi zgjerimi. Eshte ne gjendje te shkelqyer!.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim