Tavoline me 6 karrika

Shitet nga: loni 08 Pri 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 karrika esht krejt dru tavolina edhe mundet me u rrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim