Tavoline me dy karrige

Shitet nga: blendi 22 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline e re me dimension 1 me 1 (meter). Dy karrige te perdoruna,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim