Tavoline me gjashte karrige

Shitet nga: Bekim 21 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes Tavoline me gjashte karrige prodh i Lesnes. Jane ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim