Tavoline me karrika

Shitet nga: Linda 05 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Urgjent shitet tavolina me 3 karrika e blere ne jysk
Tavolina ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim