Tavoline me kater karrike

Shitet nga: Kushtrimi 15 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina palohet si ne foton e pare dhe hapet ne te dy anet. Por ne foto e hapa vetem njeren ane sa per ilustrim.
Eshte blere 240 euro dhe shume pak e kemi perdore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim