Tavoline për oborr

Shitet nga: Fatime 13 Nën 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Sesh tavolinen për oborr me 8 karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim