Tavoline per Arkitekt

Shitet nga: Armend 08 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin per studenta te arkitektures
Tavolina eshte shum e mir , pak e perdorur
ju mirpres
Tavolina nuk ka vizore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim