Tavoline per Kompjuter

Shitet nga: Dardan 09 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes Tavoline per Kompjuter dhe tavoline ndeje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim