Tavoline per dhom pritje prej xhamit.

Shitet nga: murat 07 Pri 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavoline dhome prej xhamit me qmim shum te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim