Tavoline per dhome dite (Bregu i Diellit)

Shitet nga: Fatime Gashi 03 Gsh 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Eshte e pademtuar dhe u perdor per nje kohe te shkurter nuk ka ndojne defekt te mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim