Tavoline per dhome dite

Shitet nga: laureta 22 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavolina e dhomes se dites, eshte ne gjendje te mire pjesen e siperme eshte gjam1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim