Tavoline per dhome dite

Shitet nga: erisa 29 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per dhome dite eshte siper e xhamit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim