Tavoline per dhome te ndenjes

Shitet nga: Avni 23 Gsh 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavoline e drurit per dhom te ndenjes me xham por mund ti blihet edhe guri per zbukurim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim