Tavoline per dhome

Shitet nga: Amir 24 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per dhome te ndejes

Dimenzionet:

Gjatesia: 117 cm
Gjeresia: 69 cm
Lartesia: 43 cm

Viber +38649781655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim