Tavoline per kompjuter + karrige

Shitet nga: Alb Imeri 26 Shk 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline per kompjuter druri standarde.
Karrige materiali lekure.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim