Tavoline per kompjuter

Shitet nga: gzim 13 Pri 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline per kompjuter mjaft e ruajtur thuajse e re .
e perdorshme edhe per zyre . Per me shum info kontakt ne nr tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim