Tavoline per kopsht

Shitet nga: Lulzim 31 Gsh 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin e kopshtit prej metalit dhe plastikes.me gjam ne mes.

E blere para 2 muaj me pare.299 euro ne mobin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim