Tavoline per sallon

Shitet nga: laureta 24 Jan 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per salllon eshte ne gjendje te rregullt eshte e gjamit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim