Tavoline per sallon

Shitet nga: erna 16 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per sallon eshte e gjamit moderne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim