Tavoline per sallon

Shitet nga: leonora 21 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavolina e gjamit,eshte e firmes sllovene.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim