Tavoline per zyre/kompjuter & Komoda

Shitet nga: Trim 21 Jan 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline per zyre apo per kompjuter, mund te perdoret per zyre apo per dhome, Komoda e gjate.
Tavolina shum e rujtme si dhe matrejal shum i mire ( i dyfisht), si dhe komoda ne gjendje perfekte. Cmimi 170€ dyjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim