Tavoline per zyre ne shitje

Shitet nga: Albina Berisha 20 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e punes e pershatshme per zyre shume pak e perdorur.Tavolina eshte ne gjendje te shkelqyer, pa asnje defekt mirepo per shkak te renovimit, me duhet ta largoj nga vendi.

Tavolina eshte blere para dy viteve me cmim 900 Euro pasi qe eshte prodhim italian dhe shume kualitativ. Ka edhe pjesen metalike perpara qe mbulon pjesen e karriges por nuk shihet ne keto fotografi.

Ka forme harkore me dimensione 120cm me 60cm.

Cmimi 300 Euro.

Tavolina gjendet ne Bregun e Diellit dhe mund ta shifni nese jeni te interesuar.

Mund te ju japim gratis edhe nje karrige per kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim