Tavoline per zyre ose per kuzhine

Shitet nga: Lira 18 Gsh 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline e mermerit me dimensione: 1.60 x 90. Cmimi eshte i diskutueshem. E ruajtur shume mire!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim