Tavoline per zyre

Shitet nga: Albina 16 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per zyre shume pak e perdorur. Eshte e kualitetit te larte dhe nuk ka asnje demtim. Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim