Tavoline ushqimi me 6 karrika

Shitet nga: ilir 22 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e ushqimit me 6 karrika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim