Tavoline xhami

Shitet nga: Rejhan 15 Pri 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina edhe ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim