Tavoline

Shitet nga: Ali 06 Krr 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e punes ne gjendje shum te mir.044/164-111 & 049/164-111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim