Tavoline

Shitet nga: valon 17 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina i ka keto dimensione 130x70 kurse lartesia eshte 30 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim