Tavoline

Shitet nga: tavolina 02 Pri 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline me 6 karrike, ne gjendje shume te mire, dimensionet 180 cm -- 90 cm,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim