Tavoline

Shitet nga: Jeta 06 Pri 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e cila eshte shume e ruajtur, dhe ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim