Tavoline

Shitet nga: ramadan 06 Sht 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline per dhome te dites
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim