Tavoline

Shitet nga: Vjollca 01 Nën 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline 80x80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim