Tavoline

Shitet nga: rina 06 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline e mermerit, e firmes italiane e ruajtur mjaft mire. Perdoret edhe si tavoline dekori por edhe tavoline e bukes. Ka nje dollap poshte saj ne te cilin mund te fusesh gjera te ndryshme.

Cmimi 500 euro, i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim